Overlege dr. Kalaaji inviteres til ISAPS-kurs i Kairo I februar som forelesere (Faculty) til et lærerikt ISAPS-kurs i Kairo, som samlet en rekke anerkjente internasjonale eksperter.
Dr. Kalaaji holdt fire presentasjoner, i tillegg til å delta som paneldeltaker og moderator for en halvannen time lang sesjon om ansiktsløft. Temaene for presentasjonene var:
- Periorbital Fat Grafting. A Challenging Area: Avoiding Complications and Getting Favorable Results
- Our Experience in Surgical Correction of Asian Eyes. Classification, Techniques and Retrospective Study of 80 Cases
- No Scar Rhinoplasty: Reducing the Nostrils with Threads and Enhancement of The Nose with Fat
- Assessment of Rhinoplasty Outcomes With FACE-Q Nose Module: Norwegian Linguistic Validation and Clinical Application in 243 Patients. (Publisert i PRS 2019)
Ved siden av det faglige programmet var det naturligvis viktig å besøke pyramidene og det nye nasjonalmuseet, som rommer uvurderlige historiske skatter som reflekterer Egypts fantastiske historie og kultur.
Vi ser det som en stor ære å bli invitert til slike kurs. Deltakelsen bidrar til at vi holder oss oppdatert i faget, noe som igjen kommer våre pasienter til gode gjennom de beste rådene og behandlingene.



















